lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Sisuturundus: Pimendav ruloo magamistoas – hoiab ruumi jaheda ja tagab hea une

Kuigi me kõik armastame sooja suve, võib see olla ka häiriv, kui proovid palavas toas und saada. 1a.ee teab lahendust – need on pimendavad rulood! Pimendava ruloo efekt seisnebki eelkõige selles, et ta ei lase päikesel magamistuba kuumaks kütta. Samuti võimaldab ta teha mõnusa lõunauinaku ka kõige eredamal suvepäeval blokeerides valguse täielikult.

Räägime lähemalt põhjustest, miks peaksid magamistoa kardinad kiiremas korras pimendavate ruloode vastu välja vahetama.

Miks just pimendavad rulood?
Pimendava toimega rulood on spetsiaalse katte ja tugevdatud voodriga, et võimaldada täielikku pimendamise efekti. See valguse välistamise süsteem sobib ideaalselt magamistuppa. Sellised rulood on ideaalne viis tagada, et ärkate siis, kui uni ära läheb, mitte häirivate valgussähvatuste tõttu.

Hoiavad ruumi jaheda
Pimendavad rulood aitavad ruumi temperatuuri reguleerida, kuna need on loodud optimaalse soojusisolatsiooni ja spetsiaalsete katetega. Ehkki me tunneme isolatsiooni tavaliselt soojust säilitava materjalina, on täispimendavad rulood mõeldud nii sooja kui ka külma aastaaja tarbeks. Lisaks sellele, et ruumis püsib suvel jahe ja talvel soe, võid tänu ruloodele märgata ka elektriarvete langust.

Blokeerivad häiriva valguse
Hoolikalt mõõdetud ja paigaldatud pimendavad rulood blokeerivad kindlasti soovimatu valguse ja katavad isegi need ärritavad valguskiired, mis piiluvad läbi tavaliste aknakatete. Täispimendavate ruloodega on võimalik teha ruum kottpimedaks, kuid selleks tuleb soetada väga kvaliteetsed rulood ja leida professionaalne paigaldaja.

Tagavad sügava ööune
Lisaks valguse blokeerimisele aitavad rulood summutada ka soovimatut välismüra. Kui tänavalt kostuv müra segab sinu või sinu laste und, mõtle kindlasti pimendavate ruloode paigaldamisele. Need on tehtud paksust materjalist, mis blokeerib müra ja laseb kogu perel mõnusalt välja puhata. Viska kõrvatropid nurka ja naudi und loomulikus keskkonnas ilma häirivate kõrvalteguriteta.

Kui vajad rahulikku ööund, siis vali vajalikud majapidamistooted 1a.ee nutipoest. Pakume laia valikut pimendavaid ruloosid, mis sobivad väga erineva disainiga ruumidesse. Lase oma kodul olla rahu ja vaikuse pühakoda ning investeeri õigetesse aknakatetesse.

 Fotod: Shutterstock.com

0 kommentaari Lisa kommentaar