lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Sisuturundus: Pimendav ruloo magamistoas – hoiab ruumi jaheda ja tagab hea une

Kuigi me kõik armastame sooja suve, võib see olla ka häiriv, kui proovid palavas toas und saada. 1a.ee teab lahendust – need on pimendavad rulood! Pimendava ruloo efekt seisnebki eelkõige selles, et ta ei lase päikesel magamistuba kuumaks kütta. Samuti võimaldab ta teha mõnusa lõunauinaku ka kõige eredamal suvepäeval blokeerides valguse täielikult.

Räägime lähemalt põhjustest, miks peaksid magamistoa kardinad kiiremas korras pimendavate ruloode vastu välja vahetama.

Miks just pimendavad rulood?
Pimendava toimega rulood on spetsiaalse katte ja tugevdatud voodriga, et võimaldada täielikku pimendamise efekti. See valguse välistamise süsteem sobib ideaalselt magamistuppa. Sellised rulood on ideaalne viis tagada, et ärkate siis, kui uni ära läheb, mitte häirivate valgussähvatuste tõttu.

Hoiavad ruumi jaheda
Pimendavad rulood aitavad ruumi temperatuuri reguleerida, kuna need on loodud optimaalse soojusisolatsiooni ja spetsiaalsete katetega. Ehkki me tunneme isolatsiooni tavaliselt soojust säilitava materjalina, on täispimendavad rulood mõeldud nii sooja kui ka külma aastaaja tarbeks. Lisaks sellele, et ruumis püsib suvel jahe ja talvel soe, võid tänu ruloodele märgata ka elektriarvete langust.

Blokeerivad häiriva valguse
Hoolikalt mõõdetud ja paigaldatud pimendavad rulood blokeerivad kindlasti soovimatu valguse ja katavad isegi need ärritavad valguskiired, mis piiluvad läbi tavaliste aknakatete. Täispimendavate ruloodega on võimalik teha ruum kottpimedaks, kuid selleks tuleb soetada väga kvaliteetsed rulood ja leida professionaalne paigaldaja.

Tagavad sügava ööune
Lisaks valguse blokeerimisele aitavad rulood summutada ka soovimatut välismüra. Kui tänavalt kostuv müra segab sinu või sinu laste und, mõtle kindlasti pimendavate ruloode paigaldamisele. Need on tehtud paksust materjalist, mis blokeerib müra ja laseb kogu perel mõnusalt välja puhata. Viska kõrvatropid nurka ja naudi und loomulikus keskkonnas ilma häirivate kõrvalteguriteta.

Kui vajad rahulikku ööund, siis vali vajalikud majapidamistooted 1a.ee nutipoest. Pakume laia valikut pimendavaid ruloosid, mis sobivad väga erineva disainiga ruumidesse. Lase oma kodul olla rahu ja vaikuse pühakoda ning investeeri õigetesse aknakatetesse.

 Fotod: Shutterstock.com

10 kommentaari Lisa kommentaar
  
Jesse Virtanen 04.05.2023 09:55
Tere kõigile, kas keeldute laenu võtmast!? vaid 50 euroga saad laenu alates 5000 € kuni 90000 € intressiga 1,0% e-posti teel challotloan@gmail.com
Ivan Anton 23.02.2023 02:22
Tere, Kas otsite seaduslikku laenu? Kas teie pangad on teid tagasi lükanud? Sul on ühel või teisel põhjusel raha vaja. Oled siiras ja aus Kas vajate laenu võlgade, arvete tasumiseks või projekti elluviimiseks? Sul on alati võimalus. Veelgi enam, pakume laenu kiirelt ja usaldusväärselt, aastase intressimääraga 2%. Oleme usaldusväärsed Kui olete huvitatud, võtke meiega otse ühendust. E-post: lapofunding960@outlook.com
Joan 18.02.2023 04:59
You can recover your lost Bitcoin by hiring a professional Hacker to get the job done. Bitcoin recovery requires unique hacking skills and expertise that only a hand full of hackers possess. 99% of recovery websites out there are operated by scammers in order to make the scam look legit. Hire a trusted hacker to recover your funds by contacting Genuine Hackers via email as GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM or via WhatsApp +1 (260) 218-3592. Genuine Hackers helped me in recovering 0k worth of BTC i lost to bitcoin mining.
scott 31.01.2023 00:51
Kas vajate oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks kiiresti laenu? Pakume laene vahemikus 2 000 kuni 50 000 000,00 eurot, oleme usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised, ilma krediidivõime kontrollita ning pakume välislaenudele 100% garantiid üleminekuperioodil. Samuti oleme andnud laenu kõigis valuutades intressimääraga 3% kõikide laenude puhul .... Huvi korral võtke meiega ühendust ettevõtte e-posti teel: accessloanfirm2030@gmail.com Saatke meile e-kiri aadressil: accessloanfirm2030@gmail.com Whatsapp: +79258159150 Lugupidamisega Härra Scott accessloanfirm2030@gmail.com
Endre 04.12.2022 03:04
Kas otsite laenu ettevõtluse alustamiseks, arvete tasumiseks, laenu andmiseks alates 3000 eurost kuni 500 000 000,00 euroni, pakume 2% või pakume laenu. Ootan teie värskendust selle kohta. Täname teid aja ja mõistva suhtumise eest! Siit saate teada, kuidas huvi korral meiega ühendust võtta. Võtke meiega ühendust meie e-posti aadressil: (dakany.endre@gmail.com)
MIKE MORGAN LOAN FINANCIER 19.04.2022 04:47
Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com Phone number: +917428831341 (Call/What's app)
Mohammed 30.01.2022 17:24
Hello We are a trade finance company that uses our own credit lines to facilitate the issuance of financial guarantees like BG, SBLC, DLC and more. If our services will be of help to you, let us know so we can guide you with our process. Mobile | WhatsApp: +19893413179 Email:mohammedahsan877@gmail.com
CARLOS 27.12.2021 02:54
Kas mõtlete laenule? Kas vajate oma ettevõtte loomiseks kiiresti laenu? Kas teil on võlgu? See on teie võimalus oma soov teoks teha, pakume eralaene, äri- ja ärilaene ning igasuguseid 2% intressiga laene, lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel ( georgewilliamsloanfirm333@gmail.com )
Linda Mark 26.05.2020 10:48
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ainult 2% intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Finantskriisi ja laenude osas on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Ch Richard 09.05.2020 19:46
Tere! Kas vajate kiiret sularaha? Kas see on kiireloomuline ja peate minilaenu leidma väga kiiresti (vastake 24–48 tunni jooksul)? Pakume isiklikke laene vahemikus 1000–5 000 000 eurot. Meie intressimäär on 4% Sel põhjusel palun kirjutage mulle või võtke minuga ühendust, kui olete minu laenupakkumisest huvitatud. E-posti aadress: assanaexpres@gmail.com WhatsApp: +420 733 421 753 Viber: +420 732446729 Kui olete huvitatud, andke mulle oma number või e-posti aadress ja ma võtan teiega otse ühendust TÄNU OMA TÄHELEPANU KOHTA. Ootame teie vastust.