lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Sisuturundus: Naudingud, mida võib saada hasartmängude mängimisest

Enamik kasiinomängude mängijaid ütleks, et suurim rõõmuhetk on siis, kui nad kasiinos raha võidavad. Loomulikult on võita hea tunne, kuid see emotsioon pole ainus asi, mis võib hasartmängude mängimise ajal rõõmu ja naudingut pakkuda. Toome välja viis salajast naudingu, mida Eesti online kasiinod hasartmänge mängivatele klientidele pakuvad.

Kontrolli tunne
Kui sa mängid hasartmänge on sul selle tegevuse üle täielik kontroll. Saad valida, milliseid mänge mängida, kui palju riskida, kuidas mängida ja kõike muud selle mängimise elamuse kohta välja arvatud siis lõpptulemus. Võid igal ajal mängimise lõpetada, minema kõndida või hoopis läbi terve öö mängida.
Paljud inimesed elavad läbi kogu oma elu, tundes, et nad ei kontrolli selle juures suurt midagi. Muidugi on meil kõigil iga päev kontroll paljude valikute üle, kuid paljudele siiski tundub, et elu teeb neid valikud meie eest.

Väikesed võidud
Kõigile meeldib hasartmängudes aeg-ajalt rahalist võitu nautida, kuid osa salarõõme tuleb ka muudest väiksematest saavutatud võitudest.
Kui sa saad lõpuks selgeks kõik Blackjacki põhistrateegia osad, ilma et peaksid kasutama selleks tabelit on see hea saavutustunne. Otsi kasiinos mängides enda jaoks pisiasju, mis sulle hasartmängude mängimse ajal rõõmu pakuvad.

Sotsiaalne suhtlus
Kasiinos ümbritsevad sind ootamatult hoopis teised inimesed, kes naudivad hasartmänge ja tõenäoliselt soovivad suhelda inimestega nagu sina.
Alusta vestlust mänguautomaadi kõrval oleva inimesega või liitu hoopis valjuhäälse rahvaga ruletilauas. Kõik küll ei soovi suhelda, aga alati leiad kasiinost kellegi kellega mängimise kõrval ka lihtsalt rääkida. Kasiinod on rahvast täis ja enamik neist on teiste kasiinode külastajate suhtes väga kenad ja viisakad.

Kasiino võitmine nende enda mängus
Iga kord, kui suudad kasiinos võita tekitab see tunde, nagu võidaksid kasiinot tema enda mängus. See naudingutunne on tugev, sest kuskil sügavas kuklas on teadmine, et võit on saavutatud suure ja tugeva vastase vastu.
Samuti võid kasiinomängude asemel hoopis pokkerit mängida ja teisi mängijaid võita. Tunne, kui suudad lauas kõiki teisi üle mängida, on suurepärane.

Unustad maailma mõneks ajaks
Kõigil meil on elus aegu, mil tundub, et ei lähe kõik nii hästi, kui meile meeldiks. Kasiinos oma aja veetmine aitab põgeneda igapäevaste murede eest ja vaimselt tunda ennast vabana. Pead siiski olema ettevaatlik, sest masenduses hasartmängud ei ole hea mõte. Enamik hasartmängudega seotud tegevusi kulutab pikas perspektiivis raha, kuid samas maksab raha ka kinos käimine. Vaata oma hasartmänge meelelahutusele minevate kuludena, et suudaksid proovida lõbusalt aega veeta, olenemata sellest kas võidad või kaotad.Muidugi soovid sa võita nii sageli kui võimalik, kuid kui sul on halb päev ja hasartmängud muudavad selle hullemaks, peaksid leidma mõne muu võimaluse lõõgastumiseks.

Kokkuvõte erinevatest naudingutest kasiinos mängimise juures
Kui veedad palju aega hasartmängude mängimisele peaksid suutma mõelda vähemalt mõnele asjale, mis sulle hasartmängude mängimise juures meeldib. Mõned neist kindlasti kattuvad eeltoodud naudingutega, aga igaühel on olemas ka omaenda salajasi naudinguid, mida kasiino mängude mängimine nendes tekitab.
Paljude naudingute saamiseks ei pea minema kohale maapealsesse kasiinosse, vaid neid võib täpselt samamoodi kogeda ka oma kodus ja online kasiinos mängides. Sa ei pea oma naudinguid üles kirjutama, kuid järgmisel mängimisel hoia vähemalt hetkeks meeles milleks ja miks sa mängid ning mis sulle rõõmu pakub.

 

0 kommentaari Lisa kommentaar