lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Sisuturundus: Hasartmängud on kolinud nutiseadmetesse

Iga aastaga kasvab online kasiinode ja spordiennustusportaalide külastatavus väga aktiivselt – seda trendi on märgata üle maailma.

 

Üheks põhjuseks on interneti ja nutiseadmete plahvatuslik levik, kuid kaasa aitavad ka mitmetes riikides leevendatud regulatsioonid ja tõhus järelevalve. Kaughasartmängudest laekuv maksutulu moodustab Eestis tänaseks hasartmängumaksust ligi 25% ning kogu laekunud maksude suurus on ületanud esialgsed prognoosid.

Miks eelistab aina rohkem mängijaid traditsiooniliste maapealsete kasiinode asemel õnne proovida oma mobiiltelefonis? Üheks põhjuseks on kindlasti see, et online kasiinod suure mängude valikuga annavad mängijatele lisaks mugavusele ka võimaluse kiiresti erinevate mängude ja portaalide vahel liikuda. 

Mängude valik võtab silme eest kirjuks

Erinevates online kasiinodes on mängude mitmekesisus ja valikuvõimalus loomulikult väga erinev. Vaatamata sellele peitub interneti võlu just selles, et mängijal on võimalus näpuliigutusega ühest kasiinost teise liikuda ja mängida ühe õhtu jooksul sadu erinevaid mänge. Sellise valikute paljususega suudavad maapealsetest kasiinodest võistelda ainult suured kasiinolinnad nagu Las Vegas ja Macau. 

Online kasiinod pakuvad mängijatele sageli võimalust testida ja katsetada erinevaid mänge kas tervitusboonuste eest tasuta või demoversioonis, kuhu rahalisi panuseid tegema ei pea. Maapealses kasiinos oleks mänguga tutvumine ilma oma rahaga riskimata võimalik ainult nii, et vaatate teiste mängijate mängu pealt ja ilmselgelt ei ole see kõige mugavam lahendus.

Online kasiinos saab mängida ka väga väikeste panustega

Veebikasiinode ja spordiennustusportaalide ning mänguarendajate vahel valitseb ülitihe konkurents, sest sektoris liiguvad igal aastal sajad miljonid. See on üks põhjus, miks erinevaid mänge saab mängida väga erinevate panustega. Peamiselt kehtib see küll slotikate kohta, kuid mitmete mängude miinimumpanus on paarkümmend senti. See annab võimaluse meelelahutuseks mängida ka ilma suuremaid summasid kulutamata.

Lisaks on online kasiino ülevalpidamiskulud oluliselt madalamad, kui pakkuda teenust suurte saalide ja sadade töötajatega kasiinosaalides. See võimaldab pakkuda madalama hinnaga teenust. Samas tuleb märkida, et mängijate seas äärmiselt populaarseks osutunud reaalajas lauamängud nõuavad samuti stuudiote ülesseadmist ja väga kvaliteetse voogedastustehnika soetamist, nii et ka netikasiinode tegevusmudel on ajas muutunud.

Inimesed eelistavad igas olukorras mugavust

Tavalise kasiino külastamine on paljude jaoks kindlasti värvikas ja emotsioone tekitav ettevõtmine, sest hämarates saalides on palju värvilisi, vilkuvaid tulesid, ilusaid inimesi ja maitsvaid kokteile. Võimalus sotsialiseeruda ja teisi mängijaid jälgida on tänase päevani maapealsete kasiinode üheks suurimaks eeliseks.  

Kui kõrvale jätta meeleolukad nädalalõpureisid suurtesse kasiinopealinnadesse, mis on kahtlemata meeldejääv elamus, siis igapäevaselt kulub kasiinosse jõudmiseks siiski aeg ja raha. Mängijad eelistavad loomulikult mugavust ja võimalusi spordis panustada või aeg-ajalt slotiratast keerutada igal ajal ja igal pool ja selleks annab mobiiltelefon parima võimaluse. Eelistatakse olla rohkem mugavalt kodus, oma pere ja lemmikloomade seltsis.

Privaatsus ja turvalisusmängivad valikutes olulist rolli

Väga mitmed mängijad eelistavad jääda privaatseks, kuid maapealses kasiinos on see heal juhul võimalik ainult VIP ruumides, kuhu tavainimestel sageli asja ei ole. Lisaks ei ole ilmselt väga paljud mängijad sellest huvitatud, et tema rahalised võidud ka teistele kasiinokülastajatele sageli märkamatuks ei jää. See tekitab arusaadavalt mitmeid privaatsuse ja turvalisusega seotud küsimusi ning mängijad eelistavadki kasiinosid külastada mugavalt oma kodus ja teha turvalisi rahaülekandeid.

Samas ei tohiks unustada, et ka veebikasiinoga liitudes anname neile oma isikuandmed, pangakonto, paroolid, e-posti ja muud andmed, mille väärkasutamine ei ole samuti kunagi sajaprotsendiliselt välistatud. Soovitame kindlasti veenduda, et mängite legaalses, tegevusloaga online kasiinos. Muutke aeg-ajalt kõiki oma paroole ja kasutage võimalusel paroolide loomisel vastavaid tugevate paroolide süsteeme või kaheastmelist autentimist. 

Kasiinod on meie ümber olnud juba sajandeid ning pakkunud paljudele meelelahutust ja vaheldust. Inimkonna ja tehnoloogia arengu tulemusena on tänaseks päevaks kõige külastatavamad kasiinod meie nutiseadmetes ja internetis, kuid nagu iga asjaga, on ka sellel oma miinused ja plussid. Olge igal pool hoolikad, veenduge enda ja oma andmete turvalisuses ning mängige vastutustundlikult.

0 kommentaari Lisa kommentaar