lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Selgeltnägija Kristi peab nelja kassi

Kristi näeb tavamaailmast kaugemale, kuid ebausust on ta vaba. Värv ei tee kassist nõialooma ja üle tee silkav neljajalgne mööduja päeva ei mõjuta!

Millised loomad olid teie lapsepõlvekodus?
Niikaua kuni ma ise mäletan, on mulle kõik loomad alati meeldinud. Mul on lapsepõlvekodus palju erinevaid loomi olnud. Nagu maal vanasti kombeks – lambad, sead, kanad, jänesed, hobune, koerad ja kassid.

Teil on kodus neli kassi. Mis värvi need on ning kuidas ja millal te nad enda koju võtsite?
Kaks kassi on ühevärvilist – punane ja must ja teised kaks on kirjud. Kõige vanem kass on võetud pea 10 aastat tagasi , kuidas ma võtsin seda täpselt ei mäletagi, aga põhjuseks oli kindlasti see, et loomad kodus tekitavad positiivseid emotsioone.
Kuus aastat tagasi lisandus siis veel üks kass , et vanimal oleks keegi kellega mängida ja kasvõi päev maha magada . Ja teised kaks kassi lisandusid alles sellel aastal meie perre seoses ema lahkumisega sellest ilmast.

Mida arvate süsimustast kassist, kas ta on nõiakass, nagu rahvasuu ütleb?
Kindlasti kassi värvus ei tee temast nõiakassi.

Öeldakse, et kui must kass üle tee jookseb, et siis läheb midagi viltu või nässu. Kas teil ka selles osas vastavaid kogemusi on?
Ma ei ole ebausklik ja kindlasti pole kassi värvusel siin kohal mingit rolli, viltu võivad asjad ka siis minna, kui üle tee jookseb koer.

Kas teie kassid on tubase eluviisiga, või elavad õues?
Kõik kassid on tubase eluviisiga.

Mida head te oma kassidele süüa annate?
Kuivtoiduna annan GO nimelist toitu ja maiuspalana nädalas korra annan pehmet sööki Gourmet.

Kas kassid on teile mõne vimka või viguri ka teinud?
Vigureid on olnud erinevaid, vahest olen avastanud et kass on telefoni kõnele vastanud... Kõik, mis läigib, viiakse endale toidu- või veekaussi, nii et kui mõni ehe kadunud on, siis tead kus see leida. Eriti lemmik asjadeks on juuksekummid, neid varastatakse öösel peast ka ära, kuid needki üldiselt maanduvad toidu või veekaussi.

Millised plaanid on tulevikus, kas plaanite mõne looma veel oma koju võtta?
Kiusatus on suur, aga hetkel ei.

Hillar Kohv

0 kommentaari Lisa kommentaar