lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Rebane pani pihta kingad, vares kalmuküünla

Kui loomad läheduses asjatavad, võib juhtuda igasuguseid kummalisi lugusid. Mõned näited elust enesest.

Pärnus elav naine rääkis, et ta oli ostnud omale moodsad ja popid kingad umbes poolesaja euro eest ning läinud nendega külla, kus nähtud ka rebast.
Jätnud siis naine uhked kingad kenasti ukse taha, sest tuppa pole ilus jalanõudega siseneda. Kui naine hakkas külast kodu poole sättima, oli ta ehmatus suur, sest ta kingad olid ukse tagant kadunud ehk varastatud.
Kes seda küll teha võis, kas tõesti kingavargad tegutsevad päise päeva ajal?
Ei jäänud naisel siis midagi muud üle, kui külast endale kingad laenata, et ei peaks paljajalu koju minema.
Küll naine mõtles ja juurdles, et kes need kingad pihta pani?
Siis hakkasid liikuma jutud, et seal on sageli nähtud rebast, kes käib asju näppamas.
Kord oli lihatükk seotud kõvasti aia külge kinni. Rebane oli tulnud ja suisa rippunud aia otsas, et kuidagigi seda lihatükki kätte saada.
Samuti oli märgatud, et sealkandis hakkasid ka teistel jalanõud kaduma, aga ühekaupa. Nii mõnelgi inimesel olla kingapaarist kaduma läinud üks king.
Varganäoks arvatakse olevat rebane. Arvata võib, et tema urg on nüüdseks kingaladu, kus olemas erinevaid jalanõusid ja ilmselt ka muud.
Paraku pole suutnud keegi veel siiani kindlaks teha rebaseuru asukohta, et sinna karm polit­seinik urukoer reidile saata, et reinuvaderilt varastatud kraam kätte saada ja reinuvaderist endast krae karistuseks pättuste eest.
Antud loo lõpetuseks toon ühe teise näite Torist. Seal käivad varesed kalmistul küünlavargil. Varesed nokivad kalmuküünlaid ja veavad neid noka vahel minema.
Ühel hommikul oli Tori kalmistu piirkonnas maanteel maas kalmuküünal, mida vares nokkis. Minu lähenedes tõusis vares küünlaga lendu, aga korraga kukkus see suur saak tema noka vahelt maha maanteele suure pauguga. Vares vaid kraaksatas selle peale.

Hillar Kohv

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Ch Richard 09.05.2020 20:11
Tere! Kas vajate kiiret sularaha? Kas see on kiireloomuline ja peate minilaenu leidma väga kiiresti (vastake 24–48 tunni jooksul)? Pakume isiklikke laene vahemikus 1000–5 000 000 eurot. Meie intressimäär on 4% Sel põhjusel palun kirjutage mulle või võtke minuga ühendust, kui olete minu laenupakkumisest huvitatud. E-posti aadress: assanaexpres@gmail.com WhatsApp: +420 733 421 753 Viber: +420 732446729 Kui olete huvitatud, andke mulle oma number või e-posti aadress ja ma võtan teiega otse ühendust TÄNU OMA TÄHELEPANU KOHTA. Ootame teie vastust.