lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Puhkuste aeg käes, aga mida lemmikloomaga teha?

Lemmikloomaga elu jagades on suhteliselt raske spontaanselt reisile minna, kuna tuleb arvestada ka neljajalgse pereliikme ­vajadustega.

Lemmikloomaga reismise võimalusi on peale interneti tulekut tulnud juurde nagu seeni peale vihma. Siiski tuleb reisi valides silmas pidada, et see puhkus oleks ka su lemmikloomale sobiv ehk turvalises keskkonnas, võimalikult stressivaba ja et loom saaks ennast sihtkohas hästi tunda.

Plaani reis hoolikalt ette ära
Paljud inimesed plaanivad reise mitu kuud ette, ostes lennu­piletid ja broneerides hotellitoad juba pool aastat varem, on mõttekas samamoodi teha ka lemmikloomaga reisile minnes. See tagab kindlustunde, et loomaga on tulevasel puhkusel arvestatud.
Lisaks vähendab pikem etteplaneerimine omaniku enda stressi ning nagu me teame, tunnetavad koerad ja kassid väga hästi, kui omanik on närvis ja siis muutuvad ka ise närviliseks. Seega, pikem planeerimine ja hoolikas läbimõtlemine tulevad teile mõlemale kasuks – omanik on rahulik ning lemmikloom ka.

Lemmikloomaga reisimine muutub üha lihtsamaks
Mitmed hostelid, hotellid ja kämpingukohad pakuvad juba ise võimalust võtta koer või kass kaasa, makstes looma eest vaid murdosa. Lisaks rahalisele poolele on viimastel aastatel toodud turule väga paljusid erinevaid turvavarustusi nii kassidele kui koertele, et nende autoreis oleks turvaline teie kõigi jaoks. Kasside tarbeks on erineva suurusega puure ja kinnitusvahendeid ning samamooodi ka koerte jaoks, kelle saab siis kas turvarihmasega tagaistmele kinnitada või väiksema koera puhul sarnaselt kassile, puuri pista.

Lemmikloomaga reisides pane paika päevakava
Kuidas reis toimub? Kas automatk? Millal peaks su lemmik saama jalgu sirutada? Millal hädal käia ja süüa-juua. On oluline, et need punktid oleksid sul ajagraafikus kirjas, kuna nõnda on sul endal lihtsam veenduda, et su väike karvane sõber tunneb ennast mugavalt ja ei pea häda kannatama. Hea oleks, kui koer ja kass saaksid vähemalt iga kahe tunni tagant natukene rihmaotsas jalgu sirutada, pissida ning kinldasti paku juua! Palaval suvepäeva ära jäta korrakski kaubanduskeskusesse minnes looma üksi autosse.

Kairiin Koitla

Jätkub ajakirjas...

1 kommentaar Lisa kommentaar
  
Ch Richard 09.05.2020 20:12
Tere! Kas vajate kiiret sularaha? Kas see on kiireloomuline ja peate minilaenu leidma väga kiiresti (vastake 24–48 tunni jooksul)? Pakume isiklikke laene vahemikus 1000–5 000 000 eurot. Meie intressimäär on 4% Sel põhjusel palun kirjutage mulle või võtke minuga ühendust, kui olete minu laenupakkumisest huvitatud. E-posti aadress: assanaexpres@gmail.com WhatsApp: +420 733 421 753 Viber: +420 732446729 Kui olete huvitatud, andke mulle oma number või e-posti aadress ja ma võtan teiega otse ühendust TÄNU OMA TÄHELEPANU KOHTA. Ootame teie vastust.