lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Milline on hea ja kvaliteetne aiamööbel?

Suviste aiapidude ja grilliõhtute hooaeg on juba alanud ning olemasolev aiamööbel võib vajada väljavahetamist.

Milline on hea ja kvaliteetne mööbel, mis sobituks hästi nii terrassile kui ka aeda ja teeniks pikki aastaid? Kas eelistada puitu, punutud mööblit või langetada otsus hoopiski alumiiniumist või terasest mööbli kasuks? Kohe teeme sellest kõigest ja paljustki muust põgusalt juttu.

Mis materjalist aiamööbel on kõige sobilikum?
Millisest materjalist aiamööblit keegi eelistab, oleneb igaühe maitse-eelistustest ja kohast, kuhu see soovitakse paigutada. Kindlasti mängib valiku puhul suurt rolli ka mööbli komplektsus, materjal, kaal, värvus ja hinnaklass.

Miks eelistada puidust aiamööblit?
Enamlevinud aiamööbli materjaliks on läbi aegade olnud puit, sest see talub hästi erinevaid kliimatingimusi, on vastupidav ja klassikaliselt kaunis. Lisaks on see kohandatav iga aiakujundusstiiliga.

Tasub teada, et puitmööblit tuleks kindlasti korra aastas õli või peitsiga uuendada, et see püsivalt värske ja kaunis välja näeks.

Moodne rotang ja punutud mööbel
Puidu järel populaarsuselt teisel kohal on rotang- ehk korvmööbel ja punutud aiamööbel, mille valikus on nii naturaalseid kui ka sünteetilisi variante. Viimased näevad välja nagu päris ja peavad vastu ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele. Sünteetilise mööbli eeliseks on taskukohane hind, lihtne hooldus ja transport.

Alumiinium ja teras
Üks lihtsamini hooldatavaid aiamööbleid on kindlasti alumiiniumist. Kaalult kerge, hinnalt soodne, roostekindel ja vastupidav. Need on peamised märksõnad, mis iseloomustavad alumiiniumist aiamööblit. Lisaks erinevad stiilid ja värvused, millede seast leiab igaüks endale meelepärase. Alumiiniumist mööblile lisavad aga mugavust padjad ja katted.

Vastupidiselt alumiiniumist aiamööblile on terasmööbel raskem ja seetõttu ka tuulekindlam. Valikust leiab nii retrostiilis kui ka tänapäevaseid metalltoole ja -laudu. Terasmaterjali eeliseks on tugevus, vastupidavus ning seda on lihtne hooldada. Terasest mööblile luuakse lisandväärtust tekstiili, puidu, klaasi või plastikuga.

Hea hinna ja kvaliteedi suhtega aiamööbel – mugavad aiadiivanid, kaunid komplektid, isikupärased kiik- ja lamamistoolid, lauad, pingid jt leiate hästivarustatud veebipoest 1a.ee.

Foto: Shutterstock.com

2 kommentaari Lisa kommentaar
  
Linda Mark 26.05.2020 10:53
KUIDAS MINU LAENU SELLEST SUUREST FIRMAST sain Tere, mu kallid inimesed, ma olen Linda McDonald, kes elab praegu Austinis Texases, USA-s. Olen praegu kolme lapsega lesk ja olin 2018. aasta aprillis finantsseisundis ummikus ning mul oli vaja refinantseerida ja arveid maksta. Proovisin leida laenu erinevatelt nii era- kui ka korporatiivsetelt laenufirmadelt, kuid mitte kunagi eduga. Enamik panku lükkas mu krediidi tagasi, ärge täiel rinnal saamas neid hoodlumeid, kes kutsuvad neid omaraha laenuandjaks - nad on kõik pettused, nad tahavad ainult teie raha ja te ei kuule neilt enam, et nad on seda mulle kaks korda teinud, enne kui ma kohtusin hr David Wilsoniga. Kõige huvitavam osa on see, et minu laen kanti mulle üle 74 tunni jooksul, seega soovitan teil pöörduda hr Davidi poole, kui olete huvitatud laenu saamisest ja olete kindel, et saate talle õigel ajal tagasi maksta, võite temaga ühendust võtta e-posti teel ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Krediidikontrolli pole, ainult 2% intressimäära ja parema tagasimakseplaaniga krediidireisija Kui peate laenutagatise saamiseks võtma ühendust mõne ettevõttega, pöörduge täna laenu saamiseks hr David Wilsoni poole Nad pakuvad igasuguseid laenukategooriaid Lühiajaline laen (5_10 aastat) Pikaajaline laen (20_40) Meedia tähtajaline laen (10_20) Nad pakuvad laenu nagu Kodulaen ............., ärilaen ........ Võlalaen ....... Õppelaen .........., ettevõtluse alustamise laen Ettevõtluslaen ......., ettevõtte laen .............. jne E-post .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Finantskriisi ja laenude osas on David Wilsoni laenude finantseerimine just see koht, kuhu minna. Palun öelge talle, et ma proua Linda McDonald juhendab teile õnne ................... ....
Ch Richard 09.05.2020 20:00
Tere! Kas vajate kiiret sularaha? Kas see on kiireloomuline ja peate minilaenu leidma väga kiiresti (vastake 24–48 tunni jooksul)? Pakume isiklikke laene vahemikus 1000–5 000 000 eurot. Meie intressimäär on 4% Sel põhjusel palun kirjutage mulle või võtke minuga ühendust, kui olete minu laenupakkumisest huvitatud. E-posti aadress: assanaexpres@gmail.com WhatsApp: +420 733 421 753 Viber: +420 732446729 Kui olete huvitatud, andke mulle oma number või e-posti aadress ja ma võtan teiega otse ühendust TÄNU OMA TÄHELEPANU KOHTA. Ootame teie vastust.