lemmikute loodloomaarstloomaarsti nõuannepersoonilugupildigaleriipraktilinesisuturundusuudised

Andrei Korobeinik eelistab reisiva elustiili pärast kasse

Poliitik Andrei Korobeinik kinnitab, et talle meeldivad väga nii kassid kui ka koerad, aga kassid sobivad praegu tema eluviisga paremini.

Kui noorelt hakkasid teile loomad meeldima ning millised loomad olid teie lapsepõlvekodus?
Loomad on mulle alati meeldinud. Lapsepõlves olid kodus kassid, kalad, isegi kanad, mis veetsid minu juures küll üsna vähe aega – hiljem kolisid nad tuttava farmi.

Teie kodus on praegu kaks kassi. Kuidas nemad teie koju sattusid ja millised on nende nimed?
Kodus elab 16aastane kass Geisha ning tema 10aastane poeg Leonardo. Koerad meeldivad mulle ka, aga nemad vajavad palju rohkem tähelepanu ja kuna töö asjus pean palju reisima, siis koera pole mul kunagi olnud.

Kuidas kassid omavahel läbi saavad ning kas nad elavad rohkem toas või õues?
Väga suured sõbrad nad omavahel ei ole, aga üldiselt saavad hakkama. Geisha on veidi karmima iseloomuga ja temaga pigem vaielda ei tasu, Leo on laste lemmik ja armastab inimestega suhelda. Kassid elavad toas ja kuigi Eestis on tavaline, et kassid jalutavad väljas omaette, siis ma ei arva, et see on väga hea mõte, isegi väiksemates kohtades. Tavaline kodukass, kes veedab väljas mitu tundi päevas, tapab mitukümmend lindu aastas. Mõned edukamad lausa mitusada. Lisaks on see ohtlik kassile endale.

Milline on kasside lemmiktoit? Millist toitu nad üldse ei söö?
Kassid saavad enamasti paari konkreetse brändi kuivtoitu. Levinud on arvamus, et kuivtoidu dieet on kassidele kahjulik, kuid üldiselt see nii ei ole, mõlemal kassil on tervis suurepärane.
Geisha on kogu aeg armastanud ka hakkliha ning kanaliha, nii et toidu valmistamisel peab temaga toorainet jagama. Leo selliste asjade vastu suurt huvi ei tunne.

Kas kassid on ka mõne vembu visanud või lausa mõne sigadusega hakkama saanud?
Pean tunnistama, et küünte teritamiseks on nende arvates diivan ideaalne koht ja sellega ei saa paraku mitte kui midagi teha. Tualettpaber on samuti päris populaarne mänguasi. Muidu on kassid väga viisakad ja hästi targad, ideaalsed koduloomad.

Millised on tulevikuplaanid, kas plaanite mõne looma või linnu oma koju lisaks võtta?
Hetkel ma ei plaani küll kedagi juurde võtta, aga kunagi ei tea, mida tulevik toob.

Hillar Kohv

0 kommentaari Lisa kommentaar